“Times Higher Education (THE)”in Rusiya və MDB ölkələri üzrə regional direktoru Yeqor Yablokov EİF-də olub
3186
Dekabr 10 2018
17:58
2018-ci il 10 dekabr tarixində “Times Higher Education (THE)”in Rusiya və MDB ölkələri üzrə regional direktoru Yeqor Yablokov Elmin İnkişafı Fondunda olub.
Elmin İnkişafı Fondu ilə THE arasında yeni əməkdaşlıq əlaqələri qurulub. Elmin İnkişafı Fondunun icraçı direktoru Elçin Babayev ilə keçirilən görüşdə yaxın və uzaq dövr üçün əməkdaşlıq məsələləri müzakirə olunub.
“Times Higher Education (THE)” (https://www.timeshighereducation.com/) ali təhsil xəbərləri və digər məsələlər barədə ixtisaslaşmış və redaksiyası Londonda yerləşən dünyanın nüfuzlu həftəlik jurnalıdır, məlumat və araşdırmalar əsasında universitetlərin illik reytinqlərini müəyyənləşdirir.

Regional director of Times Higher Education for Russia and CIS Countries visited SDF
On December 10th, 2018, Regional Director of Times Higher Education (THE) for Russia and CIS countries, Egor Yablokov, visited the Science Development Foundation.
New steps of cooperation have been established between the Science Development Foundation and THE. Long and short-term cooperation goals were discussed at the meeting with Elchin Babayev, Executive Director of the Science Development Foundation.
"Times Higher Education (THE)" (https://www.timeshighereducation.com/) is the London based prestigious weekly magazine specialized in higher education news and other issues and defines the annual rankings of universities.